www.zulukuki.com

BLOG, KTÓRY OBECNIE PRZEGLĄDASZ JEST NIEAKTYWNY OD DŁUŻSZEGO CZASU. JA NADAL PISZĘ I MAM SIĘ DOBRZE. ZAPRASZAM NA MOJĄ STRONĘ: WWW.ZULUKUKI.COM

czwartek, 9 lutego 2012

Just Debout & Steez 2012Od 2002 r. stowarzyszenie Juste Debout - z siedzibą we Francji - organizuje Międzynarodowy Festiwal Tańca ‘Street Dance‘. W ścisłej współpracy z organizatorami partnerskimi z całego świata, stowarzyszenie to organizuje coroczne międzynarodowe tournée jako eliminacje do finałów, które odbywają się w Paryżu. Jest to projekt artystyczny o światowej renomie zrzeszający tancerzy z całego globu, reprezentujących takie style jak Hip hop, house, locking, popping. Towarzyszą temu również warsztaty prowadzone przez sędziów, wybranych z czołówki światowej sceny tanecznej.
W 2011 roku, w Palais Omnisport de Paris Bercy w Paryżu odbyła się 10. edycja Międzynarodowego Festiwalu Tańca ‘Street Dance‘. Uczestniczyło w nim 12 krajów partnerskich, 144 tancerzy,którzy zostali wyłonieni jako zwycięzcy w poszczególnych krajach i prawie 15 000 widzów z całego świata.
W tym roku w Szczecinie odbędą się pierwsze w historii polskie eliminacje do finałowych zmagań w Paryżu. Finalistów wyłoni miedzynarodowe jury, złożone z autorytetów świata tańca.
Będzie to niesamowite widowisko nie tylko dla ludzi związanych z tańcem, ale także dla każdego kto lubi sport, sztukę i zdrową rywalizację.

Miejsce:
HeyaClub
ul. Hetmana Stefana Czarnieckiego 8 
 70-001 Szczecin

Data:
19.02.2012

Rejestracja:
10.00 - 13.00

Start imprezy:
13.30

Nagroda:
Reprezentowanie Polski na finale
Juste Debout & Steez
w Paryżu
(11 Marzec 2012)
+
Nagroda Rzeczowa

Cena:
Widzowie - 30 PLN / 7 EUR*
 Startowe dla uczestników (niezależnie od ilosci kategorii)- 45 PLN / 10 EUR*


Więcej informacji na:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza