www.zulukuki.com

BLOG, KTÓRY OBECNIE PRZEGLĄDASZ JEST NIEAKTYWNY OD DŁUŻSZEGO CZASU. JA NADAL PISZĘ I MAM SIĘ DOBRZE. ZAPRASZAM NA MOJĄ STRONĘ: WWW.ZULUKUKI.COM

poniedziałek, 23 stycznia 2012

Darmowe Warsztaty Hip Hop !Ekipa 4Easy Sounds zaprasza na:

Warsztaty Hip-Hop, które mają na celu rozwijanie swoich pasji przez dzieci i młodzież, która nie ma na to możliwości ze względów finansowych, ale także warsztaty mają na celu odciągnąć od schodzenia na złe ścieżki. Ekipa 4ES ma zamiar tworzyć kampanie przeciwko narkotykom, rasizmowi, które będą przedstawiać w szkołach w Zielonej Górze. Warsztaty będą odbywać się cyklicznie, co dwa tygodnie, na które będziemy zapraszać ludzi mocno związanych z kulturą Hip-Hop. Uczestnicy naszych warsztatów będą mieli możliwość nagrania w studiu swoich tracków, masteringu.

Pierwsza edycja warsztatów rusza 28 stycznia o godzinie 10 w "Domu Harcerza" (Zielona Góra), na którą serdecznie zapraszamy, pojawią się postacie takie jak NNFOF (beatmaking-produkcja),Masło ex MMM(MC)GRB(MC)Piexon i Buras (MC), TBR(bboying), Molf(beatbox), Grupa ILLB(beatbox), Łysol(beatbox).

W planach na przyszłość mamy także stworzenie zimowisk oraz obozów wakacyjnych na których będzie można się doszkalać, ale także uczyć się od podstaw elementów kultury Hip-Hop. Będą także organizowane jamy i bitwy.


W imieniu 4Easy Sounds zapraszam do udziału.
Bądźcie czujni gdyż niedługo i ja zagoszczę w Zielonej Górze w ramach warsztatów!

Kultura Ulicy Krzykiem Indywidualistów

2 komentarze:

  1. A jak chcem sie nauczyc tańczyć to tez można przyjść ? ? ?

    OdpowiedzUsuń
  2. W tym wypadku polecam poszukać kontaktu do 4Easy Sounds jak sprawa wygląda aktualnie w Zielonej Górze. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń