www.zulukuki.com

BLOG, KTÓRY OBECNIE PRZEGLĄDASZ JEST NIEAKTYWNY OD DŁUŻSZEGO CZASU. JA NADAL PISZĘ I MAM SIĘ DOBRZE. ZAPRASZAM NA MOJĄ STRONĘ: WWW.ZULUKUKI.COM

wtorek, 29 maja 2012

" Cokolwiek myślisz, pomyśl odwrotnie " - Arden Paul

darmowy hosting obrazkówTytuł: Cokolwiek myślisz, pomyśl odwrotnie
Wydawnictwo: Insignis Wydawnictwo
Ilość stron: 144
Rok wydania: 2008
Opis:
COKOLWIEK MYŚLISZ, POMYŚL ODWROTNIE to odważny atak na nasz sposób postrzegania życia, pracy i otaczającego świata. Zamiast udzielać typowych, nudnych rad, Paul Arden zaskakuje ciętymi uwagami, maksymami i paradoksami, które mają za zadanie podważyć nasze zdroworozsądkowe myślenie. Niezależnie od tego, czy studiujesz, tworzysz, produkujesz, sprzedajesz, zarządzasz czy kupujesz, Arden zainspiruje cię swoim oryginalnym podejściem, zabawnymi anegdotami, wspaniale dobranymi zdjęciami i niekonwencjonalnymi cytatami z wypowiedzi artystów, naukowców i filozofów.

Bardzo pomysłowa i inspirująca książka, przedstawiająca świat wielkich odkryć, korporacji i pomysłów, które powstały w wyniku oderwania się ich autorów od norm oraz podjęcia ryzyka, które zaowocowało wielkim sukcesem. Pozytywny materiał, który pozwala wierzyć, że zdeterminowany człowiek z pomysłem jest w stanie osiągnąć wiele, mimo życiowych schodów i początkowego skazania na klęskę przez społeczeństwo. Gorąco polecam !


Uwierz w siebie i nie pozwól, by ktoś tej wiary Cię pozbawił !


Kuki.
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza