www.zulukuki.com

BLOG, KTÓRY OBECNIE PRZEGLĄDASZ JEST NIEAKTYWNY OD DŁUŻSZEGO CZASU. JA NADAL PISZĘ I MAM SIĘ DOBRZE. ZAPRASZAM NA MOJĄ STRONĘ: WWW.ZULUKUKI.COM

czwartek, 31 maja 2012

NARKOTYKIINFO.PL

darmowy hosting obrazków

Kampania informacyjno-edukacyjna „NARKOTYKIINFO.PL - czysta informacja” skierowana jest do młodych ludzi szczególnie do studentów oraz do rodziców i opiekunów.
Celem kampanii jest dotarcie do jak największej liczby młodych ludzi z pełna informacją na temat tego co się wiąże z używaniem środków psychoaktywnych. Jednym z głównych aspektów kampanii jest poradnia on-line, by każdy mógł przez kontakt z specjalistą rozwiać swoje wątpliwości, uzyskać poradę i pomoc. Pragniemy być w zasięgu młodych ludzi, w ich środowisku. Zamierzone cele realizowaliśmy poprzez akcje informacyjne organizowane na trójmiejskich uczelniach, debaty organizowane w Klubach Akademickich.
Czysta informacja to czysty przekaz, rzetelna informacja.

Kampania finansowana jest ze środków Miasta Gdańsk i stanowi element Gdańskiego Programu Przeciwdziałania Narkomanii. Realizowana od 2009 roku. Realizatorem kampanii jest Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej 'Mrowisko”.


Kuki.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza